Головне меню
Головна сторінка
Навчання у 2012/2013 навчальному році
Навчальні матеріали до контрольних робіт
Положення ПМШ
Персоналії ПМШ
Архів
Форум
Головна сторінка КДПУ
Головна сторінка
Природничо-математична школа

Заочна фізико-математична школа розширює напрямки підготовки: до традиційних математики та фізики додаються хімія та біологія.Тому ми змінюємо назву – тепер ми природничо-математична школа при КДПУ ім. В.Винниченка.

Детальніше...
 
Цікавитеся фізикою – зверніть увагу на цю інформацію

Ви напевно знаєте про цю спеціальність «Фізика та основи інформатики» достатньо, але наша інформація допоможе Вам відкинути всі сумніви. Крім того, вона може зацікавити Ваших друзів, які ще остаточно не вирішили питання подальшого навчання.

Підготовка студентів на фізико-математичному факультеті здійснюється за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст та магістр.

Детальніше...
 
Цікавитеся математикою – прочитайте відповіді на типові питання

Питання: Вважається, що педагогічний університет готує тільки майбутніх вчителів. Чи є якісь інші напрями підготовки та нові спеціальності на фізико-математичному факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету?

Відповідь: Стереотип щодо педагогічних вузів дійсно існує. Хочеться звернути увагу молоді на те, що в Кіровоградській області відсутній класичний університет, саме тому наш педагогічний університет по праву відіграє роль класичного. В нашій області тільки в нашому навчальному закладі є непедагогічні спеціальності, створені за програмами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Непедагогічних спеціальностей на фізико-математичному факультеті дві. Уже майже десять років ми навчаємо студентів на спеціальності “Інформатика” за напрямом “Прикладна математика”, аналогічна спеціальність є в Київському національному університеті на факультеті кібернетики.

У 2004 році відкрито нову непедагогічну спеціальність “Статистика” за напрямом “Математика”. На цей час така спеціальність відкрита всього в декількох класичних університетах України: Київському, Дніпропетровському, Донецькому, Закарпатському. В Київському національному університеті конкурс на цю спеціальність складає 8-9 абітурієнтів на місце.

Детальніше...
 

Усі права захищено © 2000-2017, КДПУ
Підтримка: веб-майстер Нагорний Микола